Akademik Kadro

BODRUM ÖZEL MARMARA EĞİTİM KURUMLARI

EĞİTİM KADROSU

 

ADI-SOYADI

GÖREVİ

OYA SAKIZ

KURUCU TEMSİLCİSİ/GENEL MÜDÜR YARDIMCISI

ZAFER YAZ

LİSE MÜDÜRÜ

İLKNUR HATİCE ORMAN

ORTAOKUL MÜDÜRÜ

SİBEL ÖZSÖĞÜT

İLKOKUL MÜDÜRÜ

MÜGE ÇOBAN

ANAOKULLARI KOORDİNATÖRÜ/ÖZEL BODRUM MARMARA ANAOKULU MÜDÜRÜ

ZUHAL GEZEN

ÖZEL BİTEZ MARMARA ANAOKULU MÜDÜRÜ

DİLEK GÜLTEKİN

ÖZEL TURGUTREİS MARMARA ANAOKULU MÜDÜRÜ

SİBEL DEMİREL

PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK VE REHBERLİK KOORDİNATÖRÜ-LİSE PDR

DİDEM TURAN

TÜRKÇE-EDEBİYAT BÖLÜM BAŞKANI-TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENİ

GÖKHAN BARKIN

SOSYAL BİLİMLER BÖLÜM BAŞKANI-TARİH ÖĞRETMENİ

ŞENCAN ŞENTÜRER

MATEMATİK BÖLÜM BAŞKANI-MATEMATİK ÖĞRETMENİ

EMEL LEVENT

FEN BİLİMLERİ BÖLÜM BAŞKANI-BİYOLOJİ ÖĞRETMENİ

JAMES GREEN

İNGİLİZCE BÖLÜM BAŞKANI-İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ

GÜL TUĞÇE ÖZALP

MODERN DİLLER BÖLÜM BAŞKANI-FRANSIZCA ÖĞRETMENİ

BERTAN KESER

UYGULAMALI DERSLER BÖLÜM BAŞKANI-BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENİ

GAMZE TÜNAY

1.VE 2. SINIFLAR ZÜMRE BAŞKANI-SINIF ÖĞRETMENİ

DERYA GÖKOVA

3.VE 4. SINIFLAR ZÜMRE BAŞKANI-SINIF ÖĞRETMENİ

BERRİN YURDAKUL

IB KOORDİNATÖRÜ-İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ

GÜL PAŞALI YAĞCI

PYP KOORDİNATÖRÜ-İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ

EMİNE BERRİN SALTAN

CAS KOORDİNATÖRÜ-BİYOLOJİ ÖĞRETMENİ

ZEYNEP TÜRKOĞLU

ORTAOKUL İNGİLİZCE KOORDİNATÖRÜ-İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ

RENİN ÖKTEM

LİSE İNGİLİZCE KOORDİNATÖRÜ-İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ

EMEL EDİP

ÖLÇME DEĞERLENDİRME KOORDİNATÖRÜ

MİRAY TAŞKIRAN

ANAOKULLARI PSİKOLOĞU

FATMA UYGUN

PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK VE REHBERLİK (ANAOKULU-1.-2. SINIFLAR)

ÜMRAN BABÜR

PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK VE REHBERLİK (3.-4.5. SINIFLAR)

ESİN GÜNGÖR

PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK VE REHBERLİK (6.-7.-8. SINIFLAR)

ÖZLEM ÖZBAŞAR

SINIF ÖĞRETMENİ

ALİ ÇİFTÇİ

SINIF ÖĞRETMENİ

GÖZDE AKGÜL

SINIF ÖĞRETMENİ

FİLİZ YAPAN

SINIF ÖĞRETMENİ

EBRU İSLİMYELİ

SINIF ÖĞRETMENİ

CEYDA TUZER

SINIF ÖĞRETMENİ

GAMZE ÖZDEMİR

SINIF ÖĞRETMENİ

BEGÜM TÜRKOĞLU

BİTEZ ANAOKULU OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENİ

AYŞE KAYA

BİTEZ ANAOKULU OKULÖNCESİ ÖĞRETMENİ

ÖZGE KILIÇARSLAN

BİTEZ ANAOKULU OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENİ

ÖZLEM İŞÇİ

BİTEZ ANAOKULU OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENİ

SELİN KARAEVLİ

BİTEZ ANAOKULU OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENİ

MERVE GÜLGÜN

BİTEZ ANAOKULU OKUL ÖNCESİ UZMAN ÖĞRETİCİ

BERİL IŞLAK

BİTEZ ANAOKULU OKUL ÖNCESİ USTA ÖĞRETİCİ

MERİÇ GÜNEŞ

BODRUM ANAOKULU OKULÖNCESİ ÖĞRETMENİ

DENİZ İNCE

BODRUM ANAOKULU OKULÖNCESİ ÖĞRETMENİ

BURCU GÜRELİ

BODRUM ANAOKULUOKULÖNCESİ UZMAN ÖĞRETİCİ

BURCU MELİHA GÜLTEKİN

BODRUM ANAOKULU OKULÖNCESİ USTA ÖĞRETİCİ

MELTEM ERGÜZ

BODRUM ANAOKULU OKULÖNCESİ USTA ÖĞRETİCİ

GÜLDENİZ OLGUN SÜZEN

TURGUTREİS ANAOKULU OKULÖNCESİ ÖĞRETMENİ

HANİFE ÇETİNKAYA

TURGUTREİS ANAOKULU OKULÖNCESİ ÖĞRETMENİ

NİL TURAN

TURGUTREİS ANAOKULU OKULÖNCESİ ÖĞRETMENİ

SEFA TUĞRUL

TURGUTREİS ANAOKULU OKULÖNCESİ ÖĞRETMENİ

FUNDA KATAR

TURGUTREİS ANAOKULU OKULÖNCESİ UZMAN ÖĞRETİCİ

DENİZ DELİBAŞ

TURGUTREİS ANAOKULU OKULÖNCESİ UZMAN ÖĞRETİCİ

ERSİN ÖZTÜRK

İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ

HURİYE YENİÇERİ

İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ

ELİF KARAKAŞ

İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ

HAZAL KESER

İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ

NAZLAN ÖZHUN

İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ

ELİF ERTEN

İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ

ÖZGE ERCAN

İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ

HAZAL AKSAKAL

İNGLİZCE ÖĞRETMENİ

DEFNE AĞRASOY

İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ

TUĞBA GÜL

İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ

NADIIA PRIMAK

İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ

SABRİNA DEE DEMİR

İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ

ÖZLEM SUCU

ALMANCA ÖĞRETMENİ

LEYLA ÖZSAYINER

ALMANCA ÖĞRETMENİ

ZEYNEP CANAN BABA

FRANSIZCA ÖĞRETMENİ

YASEMİN KARAYİĞİT

FRANSIZCA ÖĞRETMENİ

MÜJDE TOSUN GÖKSU

İSPANYOLCA ÖĞRETMENİ

BURAK KUDRET PARLAK

MATEMATİK ÖĞRETMENİ

AYSUN ÖNEL

MATEMATİK ÖĞRETMENİ

ERDİNÇ TURGUT

MATEMATİK ÖĞRETMENİ

AYHAN ACAR

MATEMATİK ÖĞRETMENİ

FATİH AKÇAKUYU

MATEMATİK ÖĞRETMENİ

İSAK METOĞLU

MATEMATİK ÖĞRETMENİ

VOLKAN BÜKÜCÜ

FEN BİLİMLERİ ÖĞRETMENİ

MELEKPER AKBAY

FEN BİLİMLERİ ÖĞRETMENİ

YEŞİM UÇAR ERCAN

FİZİK ÖĞRETMENİ

ALİ DEMİRHAN

FİZİK ÖĞRETMENİ

AYNUR ALBAYRAK

KİMYA ÖĞRETMENİ

ECE MERSİN

KİMYA ÖĞRETMENİ

DİCLE ÜRÜNAY

BİYOLOJİ ÖĞRETMENİ

MUSTAFA ÇOBAN

LABORANT

GÜRCAN SAVRAN

TÜRKÇE ÖĞRETMENİ

MELİS BİLGİÇ

TÜRKÇE ÖĞRETMENİ

ZEYNEP CAN

TÜRKÇE ÖĞRETMENİ

AYLA GENÇ

TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENİ

SENA UYSAL

TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENİ

IŞIL DEMİRHAN

COĞRAFYA ÖĞRETMENİ

MEDET KETAN

TARİH ÖĞRETMENİ

SEVDA ÇELEN HANGÜL

SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENİ

NUMAN GÜLER

DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ

GÜLER GİZEM ELBAŞI

FELSEFE ÖĞRETMENİ

BATUHAN GÜNAY

BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENİ

MİNE ERGÜZ

BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENİ

BUSE MELİS İŞÇİMEN

BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENİ

HÜLYA AKBABA ÜNLÜ

BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENİ

HAKAN ÖZSU

BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENİ

BERKANT YAMAN

MÜZİK ÖĞRETMENİ

CEREN DÜŞÜNCELİ

MÜZİK ÖĞRETMENİ

EMİRHAN YÜKSEL

MÜZİK ÖĞRETMENİ

MERVE SAVRAN

GÖRSEL SANATLAR ÖĞRETMENİ

KADRİYE SAYDIR

GÖRSEL SANATLAR ÖĞRETMENİ

SEBLA ÇAKA

GÖRSEL SANATLAR ÖĞRETMENİ

EBRU ERDEM

BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ USTA ÖĞRETİCİ

BARIŞ MIHLADIZ

SATRANÇ ÖĞRETMENİ

MURAT ASLAN

SERAMİK UZMAN ÖĞRETİCİ

MELİSA SUNGUR

BALE UZMAN ÖĞRETİCİ

EDA ATMACA

DRAMA USTA ÖĞRETİCİ

SEVİM SEMRA CANAT

HALKOYUNLARI USTA ÖĞRETİCİ