Etkinlik Alanlarımız

Dans Odası Aynalı: Parke zeminli bale barı mevcu olarak hazırlanmış öğrencilerimizin her türlü dansları yapmalarına müsait dans salonumuz mevcuttur.

Halk Oyunları Odası : Çok amaçlı etkinlikler içinde kullanılan alan

Drama Odası :

Yaratıcı Drama aktivitesinde çocuklar, yaşamdaki gözlem ve deneyimlerini  “oyun” oynayarak yeniden yaşar, farklı bakış açılarıyla yaratıcılıklarını desteklerler. Yaratıcı Drama aktivitesinin amacı dönüşümlü düşünen, araştıran-sorgulayan, üreten ve kendine yeni beceriler katan bireyler kazandırmaktır.

Öğrencilerimizin yaşayarak öğrenmelerine imkan sağlayan drama derslerimiz, onların rahatlıkla grup oyunu oynayabilecekleri, drama etkinliklerine katılarak kendilerini rahatça ifade edebilecekleri drama odasında yapılmaktadır.
Okulumuzun drama odası, renkli minderlerin bulunduğu, drama tekniklerinin rahatlıkla uygulanabileceği, hijyenik koşullara sahip, rahat ve ferah bir alandır.
Bunların yanı sıra odada derslerde ve oyunlarda kullanılabilecek olan kostüm ve aksesuarların bulunduğu dolaplar mevcuttur.
Öğrencilerimiz, drama odasında hem bir sanat formu olarak drama yapabilmekte hem de etkinlik saatlerinde yıl içinde sergilenecek olan oyunlarla ilgili çalışmalarını yürütmektedirler.

Veli Mektupları

Siz Değerli Velilerimizden gelen görüş ve yorumları okumak için lütfen tıklayınız.