Okul Veli Görüşmeleri

Velilerimizin hafta içi her gün tüm yöneticilerimizle görüşme olanakları vardır. Olağanüstü durumlar dışında, velilerimizin görüşme taleplerini randevu alarak iletmeleri eğitim sürecini olumlu etkileyecek ve görüşmenin niteliğini yükseltecektir.

Öğretmen – Veli Görüşmeleri
Her eğitim-öğretim yılı başında velilerimize iletilen öğretmen-veli görüşme saatleri bilgilendirici, problem çözücü ve verimli ortamlar yaratmak amacıyla oluşturulur. Velilerimizin bu görüşme programı doğrultusunda yıl içinde öğrencinin durumunu takip etmesi, başarının artırılması için öğretmenleriyle birlikte strateji geliştirmesi, öğrenci gelişimi açısından büyük önem taşımaktadır. Öğretmen-veli görüşmeleri akademik yılı oluşturan her iki dönemin başlangıcından iki hafta sonra başlar ve bitiminden iki hafta önce sona erer.

Veli Toplantıları
Bir eğitim – öğretim yılı süresince iki kez genel veli toplantısı düzenlenir. Toplantılar ara karne verilen hafta sonu gerçekleştirilir. Veli toplantılarında temel hedef her ders düzeyinde, velilerin öğretmenlerle değerlendirme yapmasına olanak sağlamaktır.

Psikolojik Danışman – Veli Görüşmeleri
Öğrencilerimizin, sosyal, duygusal ve zihinsel gelişimleri, okul içi uyum ve performansları tüm öğretmenlerle işbirliği yapılarak birlikte izlenir ve gözlenir. Psikolojik Danışma ve Rehberlik Bölümü, gerekli görüldüğünde öğrenciler ve velilerle görüşmeler gerçekleştirir. Psikolojik Danışma ve Rehberlik Servisi’yle görüşmek isteyen velilerimiz, randevu alarak hafta içi her gün görüşme yapabilirler.

Veli Mektupları

Siz Değerli Velilerimizden gelen görüş ve yorumları okumak için lütfen tıklayınız.