Veli Öğretmen Görüşme Programı


ÖZEL MARMARA İLKOKULU
2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI VELİ-ÖĞRETMEN GÖRÜŞME LİSTESİ
S.N ADI-SOYADI GÖREVİ E-MAİL SORUMLU
OLDUĞU
SINIFLAR
VELİ GÖRÜŞME
1 YASEMİN YILMAZ MÜDÜR [email protected]       ----- Her Gün Randevu
İle
2 HANDAN BABA  MÜDÜR YARDIMCISI
1.SINIF
[email protected] 1. Sınıflar Her Gün Randevu
İle
3 SERPİL EMKİN MÜDÜR YARDIMCISI
2.SINIF
[email protected] 2. Sınıflar Her Gün Randevu
İle
4 FİKRİYE ŞAMDAN MÜDÜR YARDIMCISI
3.SINIF
[email protected] 3. Sınıflar Her Gün Randevu
İle
5 OYA YILMAZ MÜDÜR YARDIMCISI
4.SINIF
[email protected] 4. Sınıflar Her Gün Randevu
İle
6 S. SEZİN BOTASUN REHBERLİK BÖLÜMÜ
KOORDİNATÖRÜ/
REHBER ÖĞRETMEN
3.SINIF
[email protected] 3. Sınıflar Her Gün Randevu
İle
7 ESRA ÜNSAL  PSİKOLOG
1.SINIF
[email protected] 1. Sınıflar Her Gün Randevu
İle
8 CANSU POLAT REHBER ÖĞRETMEN
2.SINIF
[email protected] 2. Sınıflar Her Gün Randevu
İle
9 AYLİN TOMAKAN REHBER ÖĞRETMEN
4.SINIF
[email protected] 4. Sınıflar Her Gün Randevu
İle
10 NEVİN CAMTAK ÖLÇME DEĞERLENDİRME  [email protected] Tüm İlkokul Her Gün Randevu
İle
11 NAZAN HACIHALİTOĞLU  SINIF ÖĞRETMENİ  [email protected] Tüm İlkokul Her Gün Randevu
İle
12 ASLI UYSAL SINIF ÖĞRETMENLERİ
ZÜMRE BAŞKANI
[email protected] 4D Cuma 3.Ders (10:25-11:05)
13 MİRAY KARACA
BÖYET 
SINIF ÖĞRETMENİ (1.SINIF) [email protected] 1A Pazartesi 3.Ders (10:25-11:05)
14 HACER ÖZTURAN SINIF ÖĞRETMENİ (1.SINIF) [email protected] 1B Pazartesi 2.Ders (09:35-10:15)
15 NAİME AKBAL  SINIF ÖĞRETMENİ (1.SINIF) [email protected] 1C Pazartesi 2.Ders (09:35-10:15)
16 SONGÜL ÇELİK  SINIF ÖĞRETMENİ (1.SINIF) [email protected] 1D Pazartesi 2.Ders (09:35-10:15)
17 BÜŞRA SAYAR  SINIF ÖĞRETMENİ (1.SINIF) [email protected] 1E Pazartesi 3.Ders (10:25-11:05)
18 SALİHA YILMAZ SINIF ÖĞRETMENİ (2.SINIF) [email protected] 2A Cuma 2.Ders (09:35-10:15)
19 EYLÜL TUĞÇE ERDOĞAN SINIF ÖĞRETMENİ (2.SINIF) [email protected] 2B Pazartesi 3.Ders (10:25-11:05)
20 FİLİZ OĞUZ SINIF ÖĞRETMENİ (2.SINIF) [email protected] 2C Pazartesi 3.Ders (10:25-11:05)
21 HANDE TOKSOY SINIF ÖĞRETMENİ (2.SINIF) [email protected] 2D Cuma 3.Ders (10:25-11:05)
22 İNCİ ERTAŞ  SINIF ÖĞRETMENİ (2.SINIF) [email protected] 2E Cuma 2.Ders (09:35-10:15)
23 ESİN EVREN TURAN SINIF ÖĞRETMENİ (3.SINIF) [email protected] 3A Cuma 2.Ders (09:35-10:15)
24 PINAR ÇAĞDAŞ SATIR SINIF ÖĞRETMENİ (3.SINIF) [email protected] 3B Cuma 3.Ders (10:25-11:05)
25 MACİDE YILMAZ SINIF ÖĞRETMENİ (3.SINIF) [email protected] 3C Cuma 3.Ders (10:25-11:05)
26 NUR ALTUNTAŞ SINIF ÖĞRETMENİ (3.SINIF) [email protected] 3D Cuma 3.Ders (10:25-11:05)
27 BİRSEL ÖZ SINIF ÖĞRETMENİ (3.SINIF) [email protected] 3E Cuma 2.Ders (09:35-10:15)
28 SEMA KAPANCIOĞLU SINIF ÖĞRETMENİ (3.SINIF) [email protected] 3F Pazartesi 4.Ders (11:15-11:55)
29 AYSUN YILMAZ SINIF ÖĞRETMENİ (4.SINIF) [email protected] 4A Cuma 2.Ders (09:35-10:15)
30 DUYGU HÜLYA DEMİR SINIF ÖĞRETMENİ (4.SINIF) [email protected] 4B Cuma 2.Ders (09:35-10:15)
31 NURDAN GÜNVER SINIF ÖĞRETMENİ (4.SINIF) [email protected] 4C Pazartesi 2.Ders (09:35-10:15)
32 ASLI UYSAL SINIF ÖĞRETMENİ
4. SINIF 
[email protected] 4D Cuma 3.Ders (10:25-11:05)
33 EZEL SUMMAK SINIF ÖĞRETMENİ (4.SINIF) [email protected] 4E Pazartesi 3.Ders (10:25-11:05)
34 SEMİHA BURÇOĞLU SINIF ÖĞRETMENİ (4.SINIF) [email protected] 4F Pazartesi 3.Ders (10:25-11:05)
35 ERCAN KASIM YENİGÜL DRAMA ÖĞRETMENİ [email protected] 1. Sınıflar Pazartesi 3.Ders (10:25-11:05)
36 SEMİHA GÜNGÖR VİDİNLİOĞLU  MATEMATİK
ÖĞRETMENİ
[email protected] 4/E-F Cuma 3.Ders (10:25-11:05)
37 EMİNE CİHAN GÜREL MATEMATİK
ÖĞRETMENİ
[email protected] 4/A-B-C-D-E Cuma 1.Ders (08:45-09:25)
38 SEVİNÇ ERSOY FEN BİLİMLERİ ÖĞRETMENİ [email protected] 3. Sınıflar
4. Sınıflar
Cuma 1.Ders (08:45-09:25)
39 YASEMİN MUNGAN SÖNMEZ BİLİŞİM
TEKNOLOJİLERİ ÖĞRETMENİ
[email protected] 3. Sınıflar
4. Sınıflar
Pazartesi 2.Ders (09:35-10:15)
40 KONCA AVCI MACİT BİLİŞİM
TEKNOLOJİLERİ ÖĞRETMENİ
[email protected] 1. Sınıflar
2. Sınıflar
Pazartesi 4.Ders (11:15-11:55)
41 ZİYA NUH SATRANÇ
ÖĞRETMENİ
[email protected] 1. Sınıflar
2. Sınıflar
3. Sınıflar
Pazartesi 2.Ders (09:35-10:15)
42 GAMZE ÇAKAR İNGİLİZCE
ÖĞRETMENİ
[email protected] 3/A-B
4/E-F
Cuma 3.Ders (10:25-11:05)
43 ÖZGE BULUT İNGİLİZCE
ÖĞRETMENİ
[email protected] 3/D-E-F
4/A-B-F
Cuma 1.Ders (08:45-09:25)
44 YEŞİM ÖZBAY  İNGİLİZCE
ÖĞRETMENİ
[email protected] 2/A-D-E
3/C
Cuma 1.Ders (08:45-09:25)
45 ESRA GÜLSOY  İNGİLİZCE
ÖĞRETMENİ
[email protected] 4/B-C-D Cuma 2.Ders (09:35-10:15)
46 FUNDA KARAOĞLU İNGİLİZCE
ÖĞRETMENİ
[email protected] 1/B-C
3/A-B-D-F
Pazartesi 2.Ders (09:35-10:15)
47 BANU TOPÇUOĞLU  İNGİLİZCE
ÖĞRETMENİ
[email protected] 1/A
2/C
3/E
Pazartesi 2.Ders (09:35-10:15)
48 CANSU ARSLAN  İNGİLİZCE
ÖĞRETMENİ
[email protected] 1/D-E
2/B
3/C
Cuma 1.Ders (08:45-09:25)
49 EDA ŞİŞMAN  İNGİLİZCE
ÖĞRETMENİ
[email protected] 4/D-E Cuma 4.Ders (11:15-11:55)
50 BENGİSU AYDEMİR
ÖNCÜ
İNGİLİZCE
ÖĞRETMENİ
[email protected] 4/A-C Pazartesi 2.Ders (09:35-10:15)
51 KATE SHCHEPKINA İNGİLİZCE
ÖĞRETMENİ
[email protected] 1/A-B-C
2/A-B-D
3/A-C
Pazartesi 2.Ders (09:35-10:15)
52 ARİANA LUSİN KESKİN İNGİLİZCE
ÖĞRETMENİ
[email protected] 4.Sınıflar Cuma 1.Ders (08:45-09:25)
53 SALIMA ADZHİEVA İNGİLİZCE
ÖĞRETMENİ
[email protected] 1/D-E
2/C-E
3/B-D-E-F
Pazartesi 2.Ders (09:35-10:15)
54 YELİZ CÜLCÜLOĞLU KÜÇÜKKIZILKAYA ALMANCA
ÖĞRETMENİ
[email protected] 3. Sınıflar
4. Sınıflar
Pazartesi 4.Ders (11:15-11:55)
55 ASLI BİRDAL FRANSIZCA
ÖĞRETMENİ
[email protected] 3. Sınıflar
4. Sınıflar
Pazartesi 4.Ders (11:15-11:55)
56 CANAN ŞAHİN  İSPANYOLCA
ÖĞRETMENİ
[email protected] 3. Sınıflar
4. Sınıflar
Pazartesi 4.Ders (11:15-11:55)
57 NİLÜFER YAZICIOĞLU  GÖRSEL SANATLAR
ÖĞRETMENİ/
ZÜMRE BAŞKANI 
[email protected] 1/D-E
3. Sınıflar
4. Sınıflar
Cuma 4.Ders (11:15-11:55)
58 NİLGÜN ŞAHİN GÖRSEL SANATLAR ÖĞRETMENİ [email protected] 1/A-B-C
2. Sınıflar
Pazartesi 4.Ders (11:15-11:55)
59 NURSEL VALANDOVA MÜZİK ÖĞRETMENİ [email protected] 1. Sınıflar
2. Sınıflar
Cuma 3.Ders (10:25-11:05)
60 SELİN AYŞİN BATMANKAYA MÜZİK ÖĞRETMENİ [email protected] 4. Sınıflar Cuma 3.Ders (10:25-11:05)
61 EYLEM KAHRAMAN MÜZİK ÖĞRETMENİ [email protected] 3. Sınıflar Pazartesi 3.Ders (10:25-11:05)
62 ÖZLEM BİLEY ERUYAR BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENİ  [email protected] 2/D-E
3/B-C-E
4/A-B-C-D
Cuma 1.Ders (08:45-09:25)
63 SERCAN AÇIKEL BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENİ  [email protected] 1/C-D-E
2/A-B-C
3/A-D-E
Cuma 1.Ders (08:45-09:25)
64 SİNEM ÖZEL ATIL  BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENİ  [email protected] 1/A-B
4/E-F
Cuma 1.Ders (08:45-09:25)

 

Veli Mektupları

Siz Değerli Velilerimizden gelen görüş ve yorumları okumak için lütfen tıklayınız.