Hakkımızda

Marmara Eğitim Kurumları İstanbul özel Marmara Anaokulumuz Uluslararası Bakalorya Organizasyo­nu tarafından PYP (İlk Yıllar Programı) uygulamasında yetkilendirilerek IB Dünya Okulu statüsü kazanmış­tır. Bu program doğrultusunda anaokullarımız; araştıran, sorgulayan, bilgili, düşünen, iletişim kuran, ilkeli, açık görüşlü, duyarlı, risk alan bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir.

- Marmara Eğitim Kurumları İstanbul özel Marmara Anaokulu 'muzda var olan, yetenekleri geliştiren "Aktif Öğrenme Metodu, uygulanmaktadır.

- Konusunda uzman ve deneyimli kadrosuyla, çok yönlü gelişimi destekleyen donanımlı sınıf ortamları ile bir dünya okuludur.

- öğrencilerin bedensel, psikolojik ve sosyal gelişimini izleyen rehberlik sistemi sayesinde öğrencileri doğru şekilde değerlendirir ve destekler.

- İngilizce, yüzme, tenis, müzik, halk oyunları, satranç, bale dersleri, belirli gün ve hafta kutlamaları, yıl sonu şenlikleri, sosyal ve kültürel etkinlikler bulunmaktadır.

- Çocukların yeterli ve dengeli beslenmeleri için sabah ve ikindi kahvaltıları, öğle yemekleri yemekha­nemizde hazırlanmaktadır.