2015
 
2018 - 2.Dönem Müsabaka Ve Etkinlik Takvimi
NO ETKİNLİK ADI SORUMLU
 SINIFLAR
DETAY DÜZENLEYEN OKUL
TARİH SAAT MÜSABAKA YERİ
1  KÜÇÜK ERKEK
MASA TENİSİ TAKIMI
5.VE 6.
SINIFLAR
12-16 ŞUBAT
 2018
09:00
16:00
PENDİK SÜLÜNTEPE SPOR KOMP.
GRUPTAN ÇIKILIRSA
TOZKOPARAN S.KOMP.
İST.GENÇLİK HİZM.
 VE SPOR
 İL MÜDÜRLÜĞÜ
2 KÜÇÜK ERKEK
FUTBOL TAKIMI
5.VE 6.
SINIFLAR
13-21 ŞUBAT
 2018
11:00 PENDİKSPOR SAHİL TESİSLERİ    İST.GENÇLİK HİZM.
 VE SPOR
 İL MÜDÜRLÜĞÜ
3  YILDIZ  ERKEK
MASA TENİSİ TAKIMI
7.VE 8.
SINIFLAR
19-23 ŞUBAT
 2018
09:00
16:00
PENDİK SÜLÜNTEPE SPOR KOMP.
GRUPTAN ÇIKILIRSA
 TOZKOPARAN S.KOMP.
İST.GENÇLİK HİZM.
 VE SPOR
 İL MÜDÜRLÜĞÜ
4 VOLEYBOL CEMAL YİRMİBEŞ
 TURNUVASI
TÜM LİSE 22-23 ŞUBAT
 2018
TAM GÜN MEK KAPALI SPOR SALONU MEK  LİSE
5 YÜZME 3.VE 4.
SINIFLAR
05 MART 2018 09:00
17:00
MEK YÜZME HAVUZU  MEK İLKOKUL
6 FUTBOL DAÇKA
MARMARA
07 MART 2018 15:00 FLORYA SAHASI ÖZ.OKUL FUTBOL LİGİ
7 BASKETBOL 3.VE 4.
SINIFLAR
11-12 MART
 2018
09:00
16:00
MEK KAPALI SPOR SALONU MEK İLKOKUL
8 KÜÇÜK KIZ- ERKEK
 YÜZME TAKIMI
5.VE 6.
 SINIFLAR
20-22 MART
 2018
09:00
18:00
  İST.GENÇLİK HİZM.
 VE SPOR
 İL MÜDÜRLÜĞÜ
9 FUTBOL MARMARA-
GS
23 MART 2018 14:00 MEK FUTBOL SAHALARI ÖZ.OKUL FUTBOL LİGİ
10 KÜÇÜK KIZ-
VOLEYBOL TAKIMI
5.VE 6.
SINIFLAR
26 MART/
05 NİSAN
 2018
  GÜZİDE YILMAZ İLKOKULU
 SPOR SALONU
MALTEPE GENÇLİK
 HİZM. VE SPOR
 İL MÜDÜRLÜĞÜ
11 YILDIZ KIZ-
 VOLEYBOL TAKIMI
7.VE 8.
SINIFLAR
27 MART/
05 NİSAN
 2018
  GÜZİDE YILMAZ İLKOKULU
 SPOR SALONU
MALTEPE GENÇLİK
 HİZM. VE SPOR
 İL MÜDÜRLÜĞÜ
12 VOLEYBOL  5.VE 6.
SINIFLAR
31 MART 2018 09:00
17:00
MEK KAPALI SPOR SALONU MEK ORTAOKUL
13 KÜÇÜK VE YILDIZ
KIZ- ERKEK
 TENİS TAKIMI
5-6-7-8.
SINIFLAR
MART-NİSAN
 2018
    İST.GENÇLİK HİZM.
VE SPOR
 İL MÜDÜRLÜĞÜ
14 SINIFLAR ARASI
SALON FUTBOLU 
TÜM LİSE 02-20 NİSAN
 2018
12:50
13:30
MEK KAPALI SPOR SALONU MEK  LİSE
15 YILDIZ KIZ- ERKEK
YÜZME TAKIMI
7.VE 8.
SINIFLAR
03-05 NİSAN
2018
09:00
18:00
  İST.GENÇLİK HİZM.
 VE SPOR
 İL MÜDÜRLÜĞÜ
16 FUTBOL KOÇ-
MARMARA
05 NİS 2018 14:30 KOÇ SAHASI ÖZ.OKUL FUTBOL LİGİ
17 KÜÇÜK ERKEK
BASKETBOL TAKIMI
5.VE 6.
SINIFLAR
05-10 NİSAN
2018
  KADİR HAS ANADOLU LİSESİ
 SPOR.SALONU
MALTEPE GENÇLİK
HİZM.VE SPOR
 İL MÜDÜRLÜĞÜ
18 TENİS ŞENLİKLERİ TÜM LİSE 11-12 NİSAN
2018
TAM GÜN MEK KAPALI TENİS KORTLARI MEK  LİSE
19 YILDIZ ERKEK
 BASKETBOL TAKIMI
7.VE 8.
SINIFLAR
12-19 NİSAN
2018
  KADİR HAS ANADOLU LİSESİ
SPOR.SALONU
MALTEPE GENÇLİK
 HİZM. VE SPOR
 İL MÜDÜRLÜĞÜ
20 FUTBOL MARMARA
ÜSKÜDAR
13 NİSAN
2018
14:15 MEK FUTBOL SAHALARI ÖZ.OKUL FUTBOL LİGİ
21 KÜÇÜK ERKEK
 FUTBOL TAKIMI
5.VE 6.
SINIFLAR
18-25 NİSAN
2018
  BAŞIBÜYÜK STADI MALTEPE GENÇLİK
HİZM. VE SPOR
 İL MÜDÜRLÜĞÜ
22 OKULLAR ARASI
BASKETBOL TUR.
TÜM LİSE 19 NİSAN
2018
TAM GÜN MEK KAPALI SPOR SALONU MEK  LİSE
23 23 NİSAN ULUSAL
 EGEMENLİK B.
3-4-5-6-7-8
 SINIFLAR
22 NİSAN
2018
09:00
15:00
MEK SPOR ALANLARI MEK İLKOKUL-
ORTAOKUL
24 KÜÇÜK VE YILDIZ
ERKEK MASA TENİSİ
 TAKIMI
5-6-7-8.
SINIFLAR
25-26 NİSAN
2018
  ŞEHİT
MURAT NAİBOĞLUORTAOKULU
 SPOR SALONU
MALTEPE GENÇLİK
HİZM. VE SPOR
 İL MÜDÜRLÜĞÜ
25 FUTBOL ROBERT-
MARMARA
02 MAYIS
2018
15:30 ROBERT SAHASI ÖZ.OKUL FUTBOL LİGİ
26 ENKA YÜZME ŞENLİĞİ MEK LİSE 02- 04 MAYIS
2018
TAM GÜN ENKA YÜZME HAVUZU ENKA
27 TENİS TURNUVASI MEK İLK VE
ORTAOKUL
03- 02 MAYIS
2018
TAM GÜN MEK KAPALI TENİS KORTLARI MEK İLK VE ORTAOKUL
28 MEK 5.GELENEKSEL
YÜZME ŞENLİKL.
3.VE 4.
SINIFLAR
05 MAYIS
2018
09:00
17:00
MEK YÜZME HAVUZU  ÖZEL MARMARA
 İLKOKULU
29 MİNİK KIZ-ERKEK
 YÜZME TAKIMI
1-2-3-4
 SINIFLAR
08-09 MAYIS
2018
09:00
18:00
  İST.GENÇLİK HİZM.
 VE SPOR
 İL MÜDÜRLÜĞÜ
30 19 MAYIS
GENÇLİK VE SPOR
BAYR.
TÜM LİSE 18 MAYIS
2018
14:00
15:50
MEK KAPALI SPOR SALONU TÜM LİSE
31 YÜZME ŞENLİKLERİ MEK LİSE 26 MAYIS
2018
TAM GÜN MEK YÜZME HAVUZU  MEK LİSE
32 SINIFLAR ARASI
BASKETBOL MAÇ. 
TÜM LİSE 30 MAYIS
2018
14:00
15:50
MEK KAPALI SPOR SALONU MEK LİSE
33 MİNİK KIZ
VOLEYBOL TAKIMI
3.VE 4.
SINIFLAR
MAYIS 2018     İST.GENÇLİK HİZM.
 VE SPOR
 İL MÜDÜRLÜĞÜ
34 MİNİK ERKEK
BASKETBOL TAKIMI
3.VE 4.
SINIFLAR
MAYIS 2018     İST.GENÇLİK HİZM.
 VE SPOR
 İL MÜDÜRLÜĞÜ
35 MARMARA
FESTİVALİ/GÖSTERİLER
 EĞİTSEL OYUNLAR
SPORCU SÖYLEŞI VE
 DANS YARIŞMASI
TÜM LİSE 04-08 HAZ.
2018
08:30
16:00
MEK KAPALI SPOR SALONU
 VE  KONFERANS SALONU
MEK İLKOKUL-
ORTAOKUL
36 ÖĞRETMEN-ÖĞRENCİ
FUTBOL TUR.
TÜM LİSE 06 HAZ. 2018 14:00
15:50
MEK KAPALI SPOR SALONU TÜM LİSE
37 DOĞA YÜRÜYÜŞÜ
İZMİT YUVACIK
MEK LİSE
HAZIRLIK
08 HAZ. 2018 TAM GÜN İZMİT YUVACIK KÖYÜ MEK LİSE